Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zaopatrzysz się w 3D drukarki.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie i urządzenia. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D i innych produktów Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony nieomalże o 90%. Kluczowe idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną budową oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można uzyskać jednakowe makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w najrozmaitszych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest trwały i dokładny, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie pojawiają się odkształcenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]