Kątowniki aluminiowe – trwałe i użyteczne

Zobacz, gdzie zamówić kątowniki aluminiowe.

Profesjonalne części wyprodukowane z aluminium zapewniają stabilność konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo szerokie zastosowanie. Czym są kątowniki aluminiowe i jakie mają cechy charakterystyczne? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – do nabycia także online

Kątowniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest również odpowiednia długość. Aluminiowa konstrukcja sprawia, że są w stanie wytrzymać nawet ekstremalne warunki i nie ulegają korozji. W grupie profili wyróżniamy też inne rodzaje elementów – np teowniki i dwuteowniki. Kątowniki można nabyć nie tylko w stacjonarnych sklepach, ale także przez internet. W sklepach online sprzedawane są kątowniki o różnej wielkości, np. 20 mm x 20 mm, 50 mm x 50 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia doskonałe dopasowanie do rozmaitych wymagań odbiorców. Kątowniki sprzedawane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – uniwersalne zastosowanie

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki, m.in. w branży motoryzacyjnej, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Wykorzystuje się je do budowy siatek laboratoryjnych, witryn, rolet itp. O tak uniwersalnym wykorzystaniu przesądza przede wszystkim surowiec, z którego są wykonane. Aluminium jest bowiem nie tylko bardzo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz swobodnie modelować przez gięcie.

Adres:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]