Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Dowiedz się więcej o kontenerach budowlanych na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener budowlany – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]