Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu kupisz na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87.

Samodzielny wyrób trunków alkoholowych, niegdyś niesłychanie popularny, dziś powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też skłonność do eksperymentowania, możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań oraz zadowolenie jakie płynie ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę wyrabiają domowe napoje, wybiera wino, nalewki, piwo lub cydr, chociaż nie brakuje także amatorów tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych balonów, rurek, pojemników czy korków. Co więcej, do każdego rodzaju trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla wina jest to między innymi prasa do owoców, a dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak katalog koniecznych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z alkoholem wypada stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole możemy wykonać samemu. Znacznie lepiej będą jednakże wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wahania podarować najbliższym w charakterze prezentu. Odrębny wariant takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale także tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]