Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami, wejdź na www.cyrkonie.com.pl.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla wytwornej Polki. Te szlachetne wyroby doskonale współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, mające niepowtarzalne właściwości wizualne. Połyskują w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich kształt znakomicie imituje drogocenne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Produkowane są również kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można stworzyć poniższe zabarwienia: szafirowy, bordowy, oliwkowy, orzechowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Bransoletki, naszyjniki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, jak również łańcuszków. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór mają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wariantach i świetnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy wyśnioną i elegancką biżuterię. Klientki często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie dekorowane.