Neutralizatory zapachu – ukryj nieprzyjemne wonie

Jeśli szukasz neutralizatorów zapachu, odwiedź ten adres.

Na to, jak nasz dom będzie postrzegany przez gości, ma wpływ nie tylko jego wygląd. Jednakowo ważny jest zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu całkowitego porządku, nie jesteśmy w stanie usunąć z mieszkania wszelkich źródeł nieprzyjemnych woni. Mogą one napływać z toalety, kuchni, a także innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zamaskować przykre zapachy, a niekiedy zupełnie je wyeliminować, jest w istocie szeroki. Najlepsze efekty zapewnia używanie odświeżaczy powietrza.

Odświeżacze powietrza – wkłady do muszli i rozpylacze

Neutralizatory zapachu mają różnorodne formy, dzięki czemu bez trudu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb. Najpopularniejsza postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Trzeba rozrzedzić go w wodzie do właściwej proporcji, a potem przelać do butelki z rozpylaczem i zastosować w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają również inne formy – m.in. kostek do pisuaru lub muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po ujawnieniu wskazanego poziomu stężenia jakiejś substancji bądź we wskazanych godzinach.

Neutralizatory zapachu – dla placówek publicznych

Profesjonalne odświeżacze powietrza, odmiennie do preparatów sporządzonych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Bazową grupę ich nabywców tworzą firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w porządkowanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować przykre nuty. Odświeżacze powietrza są też używane przez inne firmy – na przykład kina, restauracje lub MOP-y na autostradach, jak również placówki takie jak szpitale i przedszkola oraz inne podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie ubikacje.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]