Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o drzwi drewniane zewnętrzne producent, uzyskasz na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi wejściowe mają wiele zadań – izolują od zgiełku docierającego z dworu, zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych oraz chronią dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne – komfort cieplny oraz wytrzymałość

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoje cechy oraz wytrzymałość od lat cieszą się ogromnym uznaniem. Ekologiczny materiał wspaniale się prezentuje i można go wykończyć na rozmaite sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie, a mimo tego w domu panuje komfort termiczny. Kupując drzwi do mieszkania wypada wziąć pod uwagę modele o przekroju 68 mm albo 92 mm. Z uwagi na swoje właściwości znacznym popytem cieszą się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego – nie wypaczają się i trudno je uszkodzić, toteż rewelacyjnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie zewnętrzne drzwi drewniane posiadają uszczelki najnowszej generacji.

A może drzwi drewniane dwuskrzydłowe?

Producenci oferują też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla osób, którym zależy na niesztampowym designie. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które wykonuje spersonalizowane wzory na zamówienie, a zarazem daje długą gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych umieszcza się wspaniale wyglądające szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, wypada też zaakcentować inne przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często wyposażone są one w systemy antywyważeniowe, w związku z tym ciężko je sforsować. Zapewnia to lokatorom odpowiednie bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe są wyposażone również trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Aby osłonić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, do ich wytwarzania stosuje się lakiery wysokiej jakości.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]