Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Kup baniak na wino.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin lub zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]