Przedłużane rzęsy – perfekcyjne wykończenie makijażu

Kliknij tutaj, aby zamówić sztuczne rzęsy

Długie i gęste rzęsy to najpiękniejsza wizytówka kobiety. W dzisiejszych czasach nawet te, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce porywającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z surowców są one wykonane i jaka jest ich wytrzymałość?

Przedłużane rzęsy – z jakich materiałów są produkowane?

Przedłużane rzęsy to niezawodny i łatwy sposób na olśniewające wykończenie makijażu. Pragniesz zainwestować w najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i zapierające dech efekty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim wypadku wystarczy nalepić cały pasek do górnej powieki zaraz nad zarysem rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania rzęs, jednak można je wykorzystać tylko na zewnętrznych kącikach powiek. Dostępne w sklepach modele rzęs są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak proteiny jedwabiu, włosie z futra norek syberyjskich czy też sterylizowane ludzkie włosy, ale także z najwyższej jakości polimerów, np. poliestru. Obecnie popularnością cieszą się także rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Przedłużane muszą być nie za ciężkie, aby nie obciążać oka i dawać najwyższy maksymalną wygodę, a przy tym łatwe aplikacji i niezwykle wytrzymałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku wyśmienicie sprawdzające się na eleganckich imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, że do ich nakładania konieczne są dodatkowe przybory – pinceta oraz klej nie wywołujący uczulenia. Po zdjęciu sztucznych rzęs, powinno się także nałożyć na skórę odżywkę, która wzmocni naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]