sklep jubilerski kraków, złotnik kraków

Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj coraz częściej korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci odnajdziemy praktycznie wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy specjalisty

Kupno platynowej broszki, łańcuszka bądź pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, by być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy mamy zamiar kupić pierścionek zaręczynowy bądź obrączki, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny lub za luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo sporządzi nowy. Kolejnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Sklep jubilerski – reperacja uszkodzonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Główną z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, albo mamy własny pomysł na broszkę albo zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce mamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]