Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Zdobądź więcej informacji o ofercie Cadxpert.

Jedną z pierwszych na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem są usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D oraz projektowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: SLA, FDM oraz PolyJet, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, SLA, SLS oraz DMLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots i sprzętu firmy Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę sprzętu do drukowania przestrzennego – więcej niż 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Prócz tego CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Nylon 12 CF oraz inne (biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów CadXpert posiada też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla amatorów, profesjonalistów i biznesmenów

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do biznesmenów, specjalistów i przedstawicieli różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep online, posiada także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procesem wydruku 3D, chce skonsultować ze specjalistami projekt lub możliwości technologiczne konkretnego aparatu z asortymentu CadXpert, powinien zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników w obsłudze kupionych drukarek 3D, pomoc techniczne oraz merytoryczne czy serwis (w tym także pogwarancyjny).

Drukarki 3D – teraz też w zasięgu małych firm

Jaką wysokość osiągają koszty urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, że już mała albo średniej wielkości firma może je kupić. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, takich jak stomatologia, medycyna, odlewnictwo czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor urządzeń do drukowania 3D dynamicznie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno było stać jedynie gigantyczne korporacje. Obecnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku 3D są nieustannie modyfikowane i ulepszane. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]