Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Jeśli chcesz kupić słoje z kranikiem, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania lemoniad, kompotów, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]