Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Jeśli chcesz kupić maski ochronne, odwiedź ten adres.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały świat, nieodwołalnie odmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Normy dystansu społecznego wymuszają konieczność używania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do sklepu lub kina, gdzie przeważnie obracamy się w większym gronie ludzi, powinniśmy bezwzględnie zakładać na nos oraz usta ochronną maskę. Co natomiast zrobić, jeśli trudno nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed kontaktem z wirusem podobnie jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos oraz usta, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi plusami są trwałość, komfort oraz nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po każdym użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (nawet do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające problemy z oddychaniem, starsze bądź uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maseczki podczas pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy zapewne docenią również to, że nie zakłóca ona działania FaceID.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]