Wisiorki

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz wisiorki.

Moc wisiorków

Każda kobieta lubi mieć na sobie unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety możliwość nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroki wybór jest również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]