Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Zobacz kolczyki bigle na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie i metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale też względy praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie z pewnością rzadko będą wyjmowane z pudełka. Dlatego wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, sztyfty oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład wybrać kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz świetnie się prezentują.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o dość kwadratowej twarzy – bywają wysokie, zatem nadają twarzy ostrości. Świetnie będą się także prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeżeli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto jednak zaznaczyć, że klientki o trochę innej twarzy również mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy wzór.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – to zależne jest od ich ceny oraz wyobraźni twórcy. Największym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz kamieniami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich warto wybrać? To sprawa własnych preferencji – czasem korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]